Další produkty pro rehabilitaci

Veškeré vybavení rehabilitačních a fyzioterapeutických pracovišť dodávané v ČR společností Madisson, s.r.o. naleznete na odkazu www.madisson.cz.

 

V sortimentu přístrojů naleznete techniku pro fyzikální terapii, rehabilitaci, ortopedii a další zdravotnické obory. Hlavní skupinu dodávaných přístrojů tvoří přístroje společnosti DJO International, jejíž produkty dlouhodobě udávají směr v rehabilitaci. Jedná se o největšího světového vývojáře a výrobce vybavení pro fyzikální terapii a rehabilitaci. Přístroje pro fyzikální terapii společnosti DJO International se vyrábějí od roku 1947 a jedná se tedy o systémy s nejdelší historií na světě. Sortiment zahrnuje přístroje pro aplikaci rázové vlny, elektroléčby, sonoterapie, laserové terapie, magnetoterapie, termoterapie a fototerapie, lymfatické drenáže, dále techniku pro pohybovou rehabilitaci a další oblasti.

 

Dále společnost Madisson s.r.o. nabízí kompletní sortiment lehátek a stolů pro široké použití ve zdravotnictví a wellness. Dodávaná lehátka jsou ideální pro rehabilitaci, ortopedii, odborné ambulance, masážní a wellness studia a řadu dalších odborných pracovišť. V sortimentu naleznete vyšetřovací, terapeutická a masážní lehátka, Vojtovy stoly, trakční lehátka, lehátka pro lymfatickou drenáž, lehátka pro magnetoterapii a další aplikace. Nabídka zahrnuje jednoduchá lehátka s pevnou výškou i složitější vícedílná s možností elektrického nastavení polohy. Všechna lehátka byla vyvinuta tak, aby ovládání bylo co nejjednodušší a pacient měl co největší komfort.

 

Společnost Madisson s.r.o. dodává také luxusní vybavení do lázní, wellness hotelů, hotelů pro korporátní klientelu a wellness center. Sortiment zahrnuje vše od multifunkčních vanových boxů a hydromasážních van, přes vířivé bazény, solária, kryokomory, sauny, solné jeskyně, až po výbavu fitness centra. Nabízená zařízení vynikají svou funkčností a nevšedním designem.

 

Další produkty pro rehabilitaci nalznete zde.

Cefar Chattanooga DJO                                
www & SEO - Jimsoft s.r.o., webdesign - mojegrafickestudio.cz