Nákup Vojtova stolu pro děti s hybným postižením

Zvažujete nákup Vojtova stolu pro pohodlné cvičení Vojtovy metody doma? Neváhejte nás kontaktovat na info@madisson.cz . Rádi Vám obratem zašleme cenovou nabídku a poradíme, který Vojtův stůl je pro Vás a Vaše dítě ideální. V nabídce máme několik druhů.

 

Jak požádat o příspěvek na koupi našich produktů?

 

Snažíme se o to, aby ceny našich produktů byly na přijatelné cenové úrovni a aby byly dostupné všem našim zákazníkům. Doporučujeme využití možnosti příspěvku na pořízení Vojtova stolu dle vyhlášky č. 182/1991 Sb.

 

Zdravotní pomůcku Vám může dle typu předepsat odborný lékař, nejčastěji neurolog, rehabilitační lékař, ortopéd, internista, chirurg. V některých případech i praktický lékař.Pomůcka se předepisuje na „Poukaz na léčebnou a ortopedickou pomůcku". V případě potřeby souhlasu revizního lékaře je nutné vyplnit navíc „Žádanku o zvýšení úhrady".

 

V případě, že pomůcka není zdravotními pojišťovnami hrazena nebo je-li doplatek vysoký, můžete požádat podle vyhlášky č. 182/1991Sb. na sociálním odboru městského úřadu v místě trvalého bydliště nebo prostřednictvím nadace o jednorázový příspěvek na pořízení Vojtova stolu, nebo úhrady doptatku.

 

vojtuvstul.JPG
Cefar Chattanooga DJO                                
www & SEO - Jimsoft s.r.o., webdesign - mojegrafickestudio.cz