Výroba lehátek

Společnost Madisson, s.r.o. je přímým výrobcem terapeutických lehátek a stolů pro použití ve zdravotnictví, fyzioterapii, rehabilitaci, wellness, masérských studiích, lázeňských zařízeních a mnoha dalších odborných pracovištích.

image004.jpg
image008.jpg
image006.jpg

Železná konstrukce je navržena tak, aby byla zajištěna maximální nosnost lehátka při současné nejnižší možné hmotnosti. Kvalitní polstrování zaručuje potřebnou měkkost a pohodlnost při provádění terapie. Lehátka jsou po celé ploše vypolstrována a potažena kvalitní koženkou. Co se týče barevného provedení, bez příplatku je možný výběr jakékoli z 16-ti barev koženky v našem barevném vzorníku. Barva konstrukce rehabilitačních lehátek je standardně bílá, na přání je možné konstrukci provést v jakékoli jiné barvě dle vzorníku RAL. S ohledem na potřeby uživatele mají námi dodávaná elektricky polohovatelná lehátka v základní výbavě vždy obličejový otvor s krytem, což nabízí některé konkurenční společnosti za příplatek.

 

Potřebujete rozšířit ložnou plochu pro pacienty většího tělesného vzrůstu? Pracujete převážně s dětskými pacienty a standardní rozměry našich lehátek a stolů jsou pro Vás příliš velké? Jako výrobci rádi vyhovíme Vašim individuálním požadavkům.

 

Při vývoji byl brán ohled na praktičnost ovládání a co nejvyšší komfort pacienta i terapeuta.

image010.jpg
image012.jpg

Co nabízíme oproti konkurenci navíc?

 

Vyšší nosnost

 

Naše elektricky polohovatelná lehátka mají při dynamickém zatížení nosnost přes 170 kg, v případě statického zatížení nosnost lehátka překračuje 600 kg!

 

image014.jpg

Větší plochu

 

Naše lehátka mají v základní výbavě rozměr 200 x 70 cm

 

 

Obličejový otvor s krytem

 

Obličejový otvor s krytem od nás dostanete v základní výbavě jakéhokoli elektricky polohovatelného lehátka „Madisson“.

 

image018.jpg

Bezpečnostní kryt elektromotoru

 

Všechna naše páková lehátka, pákový Vojtův stůl a trakční lehátko „Madisson“ jsou vybaveny ochranným krytem elektromotoru.

 

image021.jpg

Nižší hmotnost

 

Při manipulaci s lehátky jistě oceníte nižší hmotnost. Ta se u lehátek s pákovým zdvihem pohybuje v rozmezí 50–70 kg.

 

Cefar Chattanooga DJO                                
www & SEO - Jimsoft s.r.o., webdesign - mojegrafickestudio.cz